Rama flet për muze rakie, ndërsa mijëra qytetarë janë para zyrës së tij
Ndërsa para zyrës së tij në kryeqytet opozita proteston, kryeministri Edi Rama ka zgjedhur të jetë në Berat në një takim me 200 operatorë turistikë të zonës.

Rama foli për transformim në Berat dhe për projekte që i kanë sjellë këtij qyteti një rritje disa fish të turistëve.

Ndër të tjera Rama ka thënë se se do të ndërtoje edhe një Muze Rakie në qytetin e Korçës./albeu.com/
Shtuar më 16/03/2019, ora 11:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori