Rama me “dorë të hekurt”, përjashton LIVE këshilltarët socialistë të Kukësit
Pëlqej
Pretesta e sotme në Kukës ka përshkallëzuar nga një protestë paqësore, në një të dhunshme duke u bërë kryetemë e ditës.

Në komunikatën e tij në ERTV, Kryeministri Edi Rama ndër të tjera foli ashpër dhe tha se të gjithë këshilltaret socialistKukësit që kanë marrë pjesë në këtë protestë do të përjashtohen nga Partia Socialiste.

“Çdo këshilltar Socialist që ka ngritur qorrazi, me protestën që është inskenuar nga Tirana ka humbur të drejtën të jetë pjesë e familjes sonë të madhe”, deklaroi Rama. /albeu.com/
Shtuar më 31/03/2018, ora 19:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori