Rama kthehet nga pushimet, ja si e kalon mbrëmjen Zaho (FOTO LAJM)

Pëlqej
Ditët e pushimit Edi Rama këtë herë i ka kaluar në Jugun e
Shqipërisë i shoqëruar nga bashkëshortja e tij Linda dhe djali i vogël Zaho.

Por sot Rama ka filluar punën e tij në shtet si kreu i qeverisë.

Ndërkohë që ai fillon ngazhimin politik Zaho ka kaluar kohë me motrën e tij, e cila gjithmonë ka treguar përkushtim maksimal ndaj tij.

‘Natën e mirë’- ka shkruar Rea Xhillari mbi foton ku duken duart e vogla të Zahos dhe një libër me përralla. /albeu.com/
Shtuar më 22/08/2017, ora 09:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori