Rama kopjoi Erdoganin në spotin e fundit elektoral? (VIDEO)
Kryeministri Rama publikoi dje një video mesazh elektoral ku duket teksa tërheq një litar.

I vetëm e ka të pamundur, ndërkohë që afrimi i një vogëlusheje dhe shumë të tjerëve ia bën më të lehtë sjelljen e "dritës".

Këtë video mesazh të Ramës, në rrjetet sociale janë duke e krahasura me atë të Eroganit në zgjedhjet e legjislaturës së shkuar. Një person i dyshimte afrohet se pret litarin e flamurit, por mijëra njerëz afrohen dhe e mbajnë lartë atë.

Në vende të ndryshme, por mesazhi është i njëjtë. /albeu.com/

Shtuar më 21/06/2017, ora 17:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori