Rama konfirmon bisedën me Arben Keshin: "Kush ka veshë le të dëgjojë"

Pas publikimit të 16 përgjimeve të tjera të gjermanes Bild, kryeministri Edi Rama ka reaguar me anë të një postimi në Twitter.
Ai është shprehur se të gjitha këto janë gënjeshtra e manipulime. Sipas Ramës e gjithë kjo është përpjekje për të nxirë imazhin e Shqipërisë.


Çfarë mjerimi dhe çfarë përpjekje e dëshpëruar për manipulimin e njerëzve dhe nxirjen e Shqipërisë!

Çfarë gënjeshtre:

AK s’ka punuar në polici asokohe dhe ka qenë denbabaden kandidat komune në Maqellarë.

E konfirmoj këtë bisedë dhe do e bëja prapë njësoj!

Kush ka veshë le të dëgjojë.

Shtuar më 17/06/2019, ora 17:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori