Rama komenton çitjanet që veshi në Fier dhe thumbon Berishën
Pëlqej
Kryeministri Rama ndër të tjera ka komentuar në News24, edhe shallvaret (emërtimi sipas tij) që veshi në një takim në Fier.

Ai tha se është vetvetja kur vesh poture, apo shallvare siç i quajti, ndërsa u shpreh i sigurt se e njeh shumë mirë protokollin dhe etikën e veshjes.

“Unë e di mirë çfarë bëj”,- tha ai teksa tregoi se ishte frymëzuar nga kostumet popullore të myzeqarëve.

“Po të vishej Saliu kështu edhe unë do thosha çfarë pati”,- tha kryeministri për të treguar se gjithçka vesh është mëse normale. /albeu.com/
Shtuar më 14/11/2017, ora 21:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori