“Rama ik!”, mbushet sheshi para Kryeministrisë
Militantë të partive opozitare dhe jo vetëm, nga të gjithë qytetet e Shqipërisë, janë nisur në orët e mëngjesit të sotëm drejt kryeqytetit, për t’iu bashkuar protestës së thirrur nga opozita.

Ndërkohë me thirrjet "Rama ik" një varg i madh njerëzish po vërshon drejt Kryeministrisë.

Numri i protestuesve vijon të shtohet nga minuta në minut. PD- ka deklaruar se vetëm nga rrethet janë nisur rreth 60 mijë qytetarë. /albeu.com/
Shtuar më 16/03/2019, ora 11:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori