E bëri deputet, Rama tallet keq me të: Po ndërpritem nga Natlmadhnia e tij Kujtim Gjuzi I
Kryeministri Edi Rama ka replikuar ditën e sotme në Kuvend me Kujtim Gjuzin, i cili është bërë

Teksa Gjuzi ishte duke folur nga vendi, Rama kërkoi që ai të respektonte fjalën e kryeministrit dhe të mos ndërhynte. E megjithatë sipas Ramës ndërhyrjet e Gjuzit janë me efikase se ato të Flamur Nokës, të cilin e quajti Flamur pa shkop.

"Mos më ndërprit”- është dëgjuar të thotë Rama nga foltorja, ndërkohë që më tej shtoi.

“Për ata që nuk e kanë zërin e sallës, po ndërpritem nga Natlmadhnia e tij Kujtim Gjuzi i parë”.

“Natlmadhnia e tij Kujtim Gjuzi i parë, reflekto edukatën momarkike që është shprehja më e lartë e përpjekjes së njeriut për të respektuar njeriun, mos më ndërprit”- tha Rama.

Ndërhyn edhe Ruçi: Mos e ndërprit.

Shtuar më 30/05/2019, ora 12:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori