Rama habit banorët me veshjen e çuditshme, shfaqet si "prift" në Shijak (FOTO LAJM)

Kryeministri Edi Rama gjithmonë ka tërhequr vëmendje me aparencën e tij në publik.

Ai shpesh komentohet për çitjanet e gjera, atletet në takimet e rëndësishme si dhe çorapet dhe kollaret shumëngjyrshe.

Ditën e sotme ai ka vizituar të prekurit nga tërmeti i 26 nëntorit në Rrubjekë, Shijak.

Ai mban veshur një pardesy, që në pamje të parë të ngjason me veshjen karakteristike të priftërinjve.

Gjatë vizitës në Shijak, Rama është shprehur se së shpejti nis ndërtimi i shtëpive të reja dhe brenda vitit 2020, të gjitha familjet e dëmtuara do kenë shtëpi të re./albeu.com/


Shtuar më 10/12/2019, ora 16:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori