Rama firmos të tjera lëvizje në administratë
Në një vendim të botuar në fletoren zyrtare, së fundi është larguar kreu i Komisionit të Prokurimit Publik, Gentian Këri dhe anëtarja e këtij komisioni, Juliana Hoxha.

Në vend të Gentian Kërit, kryeministri Rama ka emëruar Evis Shurdhan, e cila deri dje ka mbajtur pozicionin e Drejtores së Administratës dhe Shërbimeve në Kryeministri, ndërsa në vend të Juliana Hoxhës është emëruar Kleves Janku, që më parë mbante detyrën e drejtorit juridik në Ministrinë e Bujqësisë. /albeu.com/

Shtuar më 26/09/2016, ora 16:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori