Rama "falet" tek Erdogani në kulmin e protestave dhe skandaleve
Në këtë lëmë protestash dhe shpërthimesh, kryeministri Rama ka vendosur të largohet nga Shqipëria për të takuar Erdoganin.

Kanë qenë mediat fqinje ato që kanë pasqyruar takimin jo zyrtar të Ramës me Presidentin turk, Rexhep Taip Erdogan ne Pallatin BeylerbeyiStamboll.

Por asnjë informacion nuk është treguar rreth diskutimeve mes tyre.

Ndërkohë Rama ka postuar vetëm pak orë më parë një fotografi në Instagram nga takimi. /albeu.com/
Shtuar më 08/12/2018, ora 21:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori