Rama e futi në listën e zezë, kush është Drejtori i Hekurudhës në Durrës
Një ngjarje e rëndë është parandaluar këtë mëngjes.

Drejtorit të Hekurudhave në Durrës, Ani Dyrmishi i është vendosur një sasi eksplozivi në makinë por ai e ka parë lëndën plasëse, e cila ishte futur në një bidon, dhe nuk është futur fare në makinë.

Por kush është Dyrmishi?

Ai është pjesë e listës së zezë së Ramës, ku sipas të cilit janë shkruar ata ndaj të cilëve qytetarët kanë pasur ankesa.

Para se të bëhej Drejtor i Hekurudhës, Dyrmishi ishte drejtor i Hiptekës në Durrës. /albeu.com/

Shtuar më 19/11/2018, ora 09:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori