Rama e bën për të tretën herë: Flet për Matildën, djalin dhe përlotet
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka përmendur sërish fëmijët e tij.

I ftuar në News24 përballë gazetarëve Rama ka përmendur familjen dhe dy djemtë e tij.

Ai tha ndër të tjera se djali i tij ishte futur poshtë krevatit i tmerruar pas atyre që ka dëgjuar nga Berisha se në fakt gruaja e Ramës (Matilda) nuk e ka pasur me të djalin, por më te atin e tij.

Këtë shpërthim Rama e ka pasur edhe para zgjedhjeve në 2013 dhe mesa duket është një zgjidhje e mirë për të kapërcyer nga gjërat e rëndësishme, në gjëra emotive.

Gjithashtu edhe vetëm pak muaj më parë, Rama pati të njëjtat fjalë po në studion e News 24.

Gjithsesi mbetet për tu parë nëse është një rrëfim i sinqertë apo një akrobaci e rradhës. /albeu.com/
Shtuar më 16/10/2018, ora 23:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori