"Rama dekonspiroi live në emision operacionin për arrestimin e Balilit dhe Lul Berishës"
Pëlqej
Policia e Shtetti arriti të bënte një super askion të shtrirë në të gjithë vendin, ku u arrestuan plotë 27 persona.

Operacioni kishte si qëllim edhe kapjen e dy "kokave", kirminale, Klemend Balilin dhe Lul Berishën por që nuk u bë e mundur.

Por sipas PD, ky operacion është dekonspiruar. Deputeti, Bardh Spahia, ka dkelaruar se ishte pikërisht kryeministri ai që ka dekonspiruar operacionin e policisë.

Sipas tij Rama i paralajmëroi këta kriminelë ditën e premte LIVE nga televizioni, ndërsa ishte I ftuar në ‘Zonë e Lirë’.

Ja postimi i Spahisë:

Edi Rama dekonspiroi "super" aksionet e policise te iniciuara nga partneret e huaj. Naten perpara ne emisionin Zone e Lire ai lajmeroi miqte e tij kriminele:

"Edhe neser edhe pasneser flas neser pasneser jo ne te ardhmen; edhe neser edhe pasneser do te kete goditje te reja, do vazhdojne goditjet"

Kesaj i thone, ikni se do vijme tju kapim! /albeu.com./
Shtuar më 22/10/2018, ora 16:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori