Rama "cicëron" për skandalet, kurse propagandën e bën në Facebook


Kryeministri Edi Rama ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale për skandalin e torturimit të Xhisiela Malokut nga djali i deputetit Rrahman Rraja dhe mbrojtjes politike që po i japin këtij të fundit.

Rama po zgjedh të reagojë në Twitter për skandalet e qeverisë së tij duke shmangur reagimet për shkka të numrit të kufizuar të përdoruesve shqiptar në këtë rrjet social, ndërsa zgjedh që propagandën ta bëjë në Facebook.

Statusi i plotë i Ramës:

“Arrestim fasadë”!Ja dhe një prurje e re e jashtënxjerrjes politike mbi vajzën e kthyer në mish për topat e dëshpërimit opozitar! Domethënës sulmi ndaj prokurorisë: Gratë prokurore s’janë as gra, as nëna, as vajza po bashkëpunëtore të krimit. Mjerë kush i beson këta të paudhë. /albeu.com/
Shtuar më 01/10/2018, ora 14:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori