Rama: Biznesi i vogël dhe vendorët, në vështirësi
Edi Rama
Kryetari i bashkisë së Tiranës Edi Rama ka akuzuar sërish qeverinë se po cënon autonominë vendore. Në një takim me mediat për autonominë vendore kryebashkiaku Rama deklaroi se biznesi i vogël dhe pushteti vendor ndodhet në vështirësi për shkak të politikave të qeverisë.

“Në kushtet e një krize që shkon duke u rënduar dhe që fshihet pas propagandës dhe fjalimve dhe mrekullirave ekonomike, ekonomia shqiptare familjare sa vjen e rëndohet” theksoi Rama.
Shtuar më 04/10/2010, ora 12:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori