Rama, Basha apo Meta? Kush e fitoi pêrballjen televizive mbrëmë
Kryeministri Rama, kreu i opozitës Basha dhe kreu i Kuvendit Meta konkurruan si rrallë më parë për audiencën nga studio të ndryshme duke folur për aktualitetin e nxehtë politik të vendit mbrëmë.

Rama ishte përballë Ylli Ralipit tek "Të Paekspozuarit", Basha tek Fevziu kurse Meta në "Ora News".

Të dhënat e telemetrix tregojnë se më i ndjekur mbrëmë ishte Basha tek "Opinion", shkruan Albeu.com.

Siç duket edhe në grafikun e mësipërm, Basha ka udhëhequr gjatë gjithë fashës "prime time" duke u ndjekur nga Rama në "News 24". /Albeu.com/
Shtuar më 07/04/2017, ora 13:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori