Qeveria kėrkon lirimin e menjėhershėm tė policėve
Pëlqej
Qeveria e Kosovės
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Qeveria e Republikės sė Kosovės ka reaguar pas arrestimit tė dy policėve kosovarė nga ana e forcave policore tė Serbisė duke kėrkuar lirimin e menjėhershėm tė policėve ndėrsa e ka vlerėsuar kėtė akt si njė akt qė cėnon rėndė marrėveshjet e arritura mes Kosovės dhe Serbisė.


Nė reagimin e qeverisė kėrkohet edhe ndihma e Bashkimit Evropian dhe Shteteve tė Bashkuara tė Amerikės qė tė ndėrmarrin hapat e domosdoshėm,pėr tė ndikuar te Beogradi zyrtar, pėr ti ndalur kėto veprime arbitrare dhe tė kundėrligjshme. /albeu.com/
Shtuar më 31/03/2012, ora 18:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
Get Adobe Flash player
 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.