Qeveria i shembi shtëpinë, shoferi i autobusit mbyt qëllimisht 21 fëmijë (VIDEO)
Hetuesit në Kinë kanë dalë në përfundimin se aksidenti me autobusin e nxënësve që mori 21 jetë, ishte i qëllimshëm.

Ngjarja e rwndë ndodhi në Kinën jugore ku një autobus me maturantë doli nga rruga dhe u fundos në një rezervuar aty pranë.

Tashmë si duket është zbuluar se shoferi, i mërzitur sepse qeveria do t’i shembte shtëpinë, kaloi disa korsi nga rruga që po ndiqte dhe e drejtoi mjetin drejt ujit.
Shtuar më 13/07/2020, ora 16:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori