"Tahiri fsheh autorin e vrasjes në Tiranë"
Ish-kryeministri Berisha ka shkruar në Facebook për vrasjen e Elton Çiças, duke akuzuar Qeverinë si një organizatë kriminale.

Me anë të një statusi në rrjetin social, ai ka shkruar në mënyrë ironike atë se çfarë do të thotë ministri Tahiri për ngjarjen në fjalë.

"Qeveri organizatë kriminale!!

Saje qorri: Elton Çiçon e vrane se duhej vrare, ishte trafikant, vrases, etj, etj.

Prandaj dhe:
Vrasesin e nisem me pushim ne drejtim te paditur. Kurse hjeksin, pas terapise me psikolog do ta shperblejme jo ne, por pala qe u hakmor! Qeveri organizate kriminale". /albeu.com/
Shtuar më 02/05/2016, ora 16:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori