E FUNDIT/ Sherr mes uniformave blu, shkarkohen 2 shefa të policisë rrugore
Qeni zbulon 15 kg drogë në makinën e shqiptarit në Greqi (VIDEO)
Policia greke ka sekuestruar 15 kilogramë marijuanë në një makinë që drejtohej nga një 22-vjeçar shqiptar, i cili u arrestua.

Operacioni për kapjen e makinës me drogë u në në kufirin shqiptaro-grek në Igumenicë.

Brenda në mjet, në një vend të improvizuar enkas midis sediljeve të pasme dhe bagazhit me ndihmen e qenit “Avra”, u gjetën dhe sekuestruan 14 pako me 15 kg 500 gram marijuanë.
Shtuar më 01/09/2019, ora 11:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori