Qen me "këpucë", ja kush po i kerkon viktimat e zjarrit tragjik ne Londer (FOTO LAJM)
Më shumë se 70 persona janë ende të humbur pas zjarrit që ra në Grenfell Tower.

Njësitë speciale të policisë dhe zjarrfikësve të Londrës po punojnë për ti gjetur këta persona.

Edhe njësitë e qenëve të zjarrfikësve në Londër u dërguan në ndërtesë së bashku me qentë e kërkimit dhe shpëtimit urban të MET-it për ti ndihmuar Forcave Speciale në kërkimin e zymtë që po bëjnë në ndërtesën ku ra zjarri i "ferrit".

Për një mbrojtje më të mire qentë mbajnë veshur tëk putrat e tyre këpucë të cilat i mbrojnë nga xhamat e thyera dhe çarjet që rrënojnë dyshemenë e ndërtesës së zbrazur. /albeu.com/
Shtuar më 17/06/2017, ora 15:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori