Punë të paligjshme në Itali? Mamaja e 23 vjeçares tregon me çfarë merrej Elena
Pëlqej
Janë zbardhur detaje të reja në lidhje me aksidentin e djeshëm në Maminas ku humbën jetën dy shtetas, një vajzë 23-vjeçare dhe taksisti 64-vjeçar.

Mësohet se nga analizat e derimëtanishme rezulton që ngjarja në Maminas të ketë qënë një aksident dhe jo vrasje.

Mes Elena Avidllarit dhe shoferit Fation Zhporja nuk ka asnjë lidhje.

Por teksa u përfol se në fakt vajza merrej me punë të jashtligjshme në Itali, nëna e saj ka hedhur poshtë cdo akuzë duke rrëfyer se në dijeninë e saj vajza punonte si shitëse në Itali. /albeu.com/
Shtuar më 23/02/2018, ora 23:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori