Publikohet lista me fituesit e fazës së parë për shkollën e Policisë
Ditën e sotme është publikuar lista me fituesit e fazës së parë për “Patrullë e Përgjithshme” që do të kalojnë në testin fizik.

Kandidatët që konkurruan në datën 15 dhe 16 tetor për të ndjekur studimet në Akademinë e Sigurisë tani do të marrin përgjigje.

Linku:

https://www.asp.gov.al/akademia/images/pdf/Rezultatet.pranimi_pare.pdf

https://www.asp.gov.al/akademia/images/pdf/testi_3.pdf /albeu.com/
Shtuar më 22/10/2018, ora 18:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori