Pse po filmoni shtëpitë? Biseda mes italianit dhe dy shqiptarëve bëhet virale (VIDEO)
Një video ku janë fiksuar dy shqiptarë teksa filmojnë shtëpitë në një qytet të Italisë është bërë virale tashmë në rrjetet sociale.

Videoja është publikuar në Itali ku vjedhja e shtëpive është kthyer në një problem serioz dhe ka marrë mjaft komente.

Shoferi italian i sheh duke filmuar shtëpitë dhe i pyet se përse e bëjnë këtë, kurse dy të rinjtë shqiptarë përpiqen që t'i shpjegojnë se nuk kanë ndonjë qëllim të keq, por këtë po e bëjnë sepse i duket bukur.

Italiani i thotë se mund të thërrasë policinë, por ata i thonë se aty pranë kanë shtëpinë dhe nuk kanë qëllime të këqija. /albeu.com/
Shtuar më 15/05/2019, ora 17:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori