"Pse nuk vini në dialog se më çmendët", Berisha bën meme me Ramën (FOTO LAJM)

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka zgjedhur të ironizoi kreun e qeverisë me anë të një memeje.

Beisha me anë të një postimi në Facebook, thumbon Ramën dhe deklaratat e tij për të bërë dialog me studentët që kanë dalë në protestë.

Parësisht protestave të studentëve, Rama u ka kërkuar atyre që të ulen për dialog.


“Pse nuk vini në dialog?? se më çmendet”, shkruhet në mesazhin e postuar nga Berisha, që shoqërohet me një foto të kryeministrit Edi Rama. /albeu.com/
Shtuar më 14/12/2018, ora 10:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori