PS sot vendos për kandidatët
Partia Socialiste pritet të mbledhë pasdite kryesinë e saj për të vendosur për listën përfundimtare të kandidatëve për kryetarë komunash dhe bashkishë në të gjithë vendin. Dy ditë më parë, kreu i PS-së, Edi Rama vetëdeklaroi rikandidimin për një mandat të katërt për bashkinë e Tiranës, duke shprehur sigurinë se do të votohet edhe këtë herë.

Gjithashtu, janë deklaruar edhe një sërë kandidatësh të tjerë për bashkitë e vendit, të cilat priten të zyrtarizohen. /albeu.com/
Shtuar më 26/03/2011, ora 10:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori