Provokon me veshjen në studio, Rama kujton lindjen e Enver Hoxhës?
Ylli me 5 cepa në Shqipëri konsiderohet si një simbol i komunizmit.

Dhe mesa duket kryeministri Edi Rama ka vendosur që në ditën e lindjes së diktatorit më të hekurt të Shqipërisë, Enver Hoxhës ta kujtojë këtë të fundit.

Ai është shfaqur në studion e Rudina Xhungës mbrëmjen e sotme me një kollare të vecantë ku duket dhe ylli.

Kjo nuk është hera e parë që rama provokon në mënyrë të tillë. /albeu.com/
Shtuar më 16/10/2018, ora 23:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori