Provimi i Letërsisë, humb ndjenjat maturantja
Ditën e sotme po zhvillohet provimi i dytë i maturës shtetërorë, pikërisht ai i Gjuhës Shqipe dhe Letërsisë.

Në gjimnazin ‘Ismail Qemali’ në Tiranë mësohet të ketë ndodhur një incident. Një maturante ka humbur ndjenjat gjatë mëngjesit të sotëm. Ajo është shoqëruar për në urgjencë, ku është nën kujdesin e mjekëve.

Kujtojmë se maturantët do i nënshtrohen edhe provimit të Matematikës si dhe të lëndëve me zgjedhje.
Shtuar më 12/06/2019, ora 10:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori