Protuestuesit djegin e shkatërrojnë makinat e EULEX-it

Një grup i vogël protestuesish me mjete në duar kanë shkatërruar mjete të EULEX-it të parkuara në pjesën veriore të Mitrovicës.

Këta protestues janë parë të veshur me kapuç dhe duke goditur me shkopinj makinat e EULEX-it, raporton Zëri.

Ata madje kanë goditur edhe njerëz, ndër ta edhe një gazetar. /albeu.com/
Shtuar më 22/06/2014, ora 17:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori