Protestuesit hipin mbi selinë e PD-së dhe sulmojnë policinë me gurë (VIDEO)
Disa militantë të partisë Demokratike janë filmuar teksa ndodhen në tarracën e selisë blu, duke goditur me gurë efektivët e policisë që ndodhen para godinës së Parlamentit.

Ndërkohë përplasje trup me trup mes policisë dhe protestuesve ndodhin herë pas here, ku në një moment është car edhe kordoni i parë i policisë. /albeu.com/
Shtuar më 21/03/2019, ora 12:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori