Protestuesit drejt Kryesisë së Kuvendit, Rama ikën me shpejtësi (VIDEO)
Kreu i PD- së Lulzim Basha, pas fjalimit të tij përpara protestuesve ka bërë thirje për tu drejtuar tek Kryesia e Kuvendit ku do të dorezohen në mënyrë simbolike mandatet.

Kujtojmë se në këtë institucion po zhvillohej një takim mesa Ramës dhe Gramoz Ruçit.

Por siç shikohet ne videon e mësipërme, në momentin që protestuesit janë drejtuar nga Kryesia e Kuvendit, Rama është larguar.

Shihni pamjet:
Shtuar më 21/02/2019, ora 12:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori