Protestuan edhe shqiptarët e Zvicrës (VIDEO)
Sot është protestuar në shumë qendra evropiane dhe botërore ku ka komunitet shqiptarësh. Përveç se në Tiranë e në Shkup, sot ka patur protesta edhe në Bruksel e Uashington.

Nuk kanë qenë vetëm këto qendra që kanë protestuar.

Edhe shqiptarët që jetojnë në Zvicër kanë reguar kundër procesitmontuar “Monstra”.

Ata janë tubuar në një protestë në qendër të Zyrihut.

Shihni me spier videon. /albeu.com/


Shtuar më 11/07/2014, ora 23:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori