Protesta e opozitës, çifti shfaqet nudo në dritare (VIDEO +18)
Protesta e të shtunës përveç protestuesve në rrugë, i ngjalli interes dhe një çifti në një nga hotelet e Tiranës.

Ata dolën në dritare krejtësisht nudo për të parë tubimin e qytetarëve.

Për më tepër shihni videon. /albeu.com/
Shtuar më 26/05/2019, ora 16:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori