Protesta e memeve, pankartat më ironike të këtyre ditëve (FOTO LAJM)

Protesta e studentëve do të vazhdojë edhe sot.

Me thirrjen “mos u dorëzo sot sepse do pendohesh nesër” është bërë publike edhe axhenda e ditës së sotme.

Studentët do të mblidhen në orën 08:30-09:30 në fakultetet e Tiranës dhe më pas do të nisen drejt Kryeministrisë, për t’u mbledhur aty në orën 10:00.

Sot është dita e 11-të e protestës. Për më tepër ndiqni memet më popullore nga kjo protestë. /albeu.com/
Shtuar më 15/12/2018, ora 09:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori