Prostituta, shantazh klientëve me fotot
Në një grua e divorcuar nga Shkozeti i Durrësit në bashkëpunim me një 39-vjeçar nga Kukësi nëpërmjet shantazhit ndaj klientëve seksuale kanë arritur të bënin shuma të majme parash deri në momentin që ata janë arrestuar në flagrancë nga policia e Durrësit.

Sipas policisë Teki Syla dhe gruaja 48 vjeçare duke mbledhur materiale fotografike gjatë momentit që gruaja kryente marrëdhënie seksuale i përdornin më vonë ato si mjet shantazhi për ti marrë para. Prangosja e tyre është bërë pas denoncimit të një 70 vjeçari i cili kishte rënë preh e këtij skenari.

Në bashkëpunim me njëri-tjetrin ata kanë shtrënguar me anë të kanosjes duke i kërkuar një shumë prej 15.000 eurosh 70 vjeçarit, i cili pas kryerjes së marrëdhënieve me gruan nga Durrësi, është përballur me kërkesën befasuese. “Na sill 15 mijë euro, në të kundërt të gjitha fotot do t’u dërgohen familjarëve!”, e kanë kërcënuar ata. /albeu.com/

Shtuar më 04/02/2012, ora 09:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori