"Prostituta luksi në hotele 400 USD nata", kush është djali i deputetit shqiptar? (FOTO LAJM)

Pëlqej
Djemtë e vajzat e deputetëve shqiptarë kanë qenë herë pas here në qendër të vëmendjes mediatike, për shkak të luksit të tyre të shfrenuar e mënyrës së jetesës, që nuk i përngjan gati-gati aspak asaj të njerëzve të tjerë.

Ai që ka rënë në sy, ka qenë djali i deputetit Pjerin Ndreu.

Bëhet djalë për Alvi Ndreun, i cili bazuar në një mesazh të dërguar në redaksinë e “JOQ.al”, fle në hotele ku kushton 400 dollarë një natë, konsumon shampanja 1000 (një mijë) dollarëshe dhe shoqërohet nga prostituta luksi.

“Po ju dërgoj disa foto të çunit të deputetit më të varfër në kuvendin e Shqipërisë, Pjerin Ndreut, ku çuni i vet fle në hotele 400 $ nata dhe pi shampanjë 1000 $ dhe i shoqëruar nga prostituta të klasit të lartë.

I mban dhe me rroba të shtrenjta e me të gjitha kushtet.

Po ne populli i thjeshtë që nuk i kemi parë bashkë kurrë 400 $ , duhet ti ndëshkojmë me votë këta plehra që na morën frymën.

T’ju kujtoj që vëllai deputetit Pjerin Ndreu është dhe drejtori i kapitenerisë së Shqipërisë, të cilit iu kërkua dorëheqja javë më parë nga SHKB për korrupsion. Vallë kur do ndalojë ky popull së vuajturi?”, – shkruan mesazhdërguesi.
Shtuar më 19/06/2017, ora 09:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori