53 vjeçari i vë flakën vetes për një "Po" nga gruaja që i vodhi zemrën (FOTO LAJM)

Të gjithë përpiqen që propozimi për martesë të jetë i veçantë e i paharruëshm për partnerin, ku nuk mungojnë as veprimet më ekstreme.

Një propozim i çmendur ka qënë dhe ai i 53-vjeçarit">53-vjeçarit Riky Ash, i cili i ka vendosur flakën vetes teksa propozonte të dashurën e tij infermiere.

E pushtuar nga “tmerri” dhe dashuria njëkohësisht gruaja i jep përgjigje pozitive 53-vjeçarit">53-vjeçarit, i cili duket tepër i lumtur nga kjo përgjigje.

A ju duket tejet e guximshme?!
Shtuar më 12/08/2020, ora 20:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori