Prokuroria nis verifikimin për Tahirin pas shkarkimit të Çakos
Sa i takon skandalit të përgjimeve me anë të aparaturës që ka hyrë ilegalisht nga Italia, raportohet se Prokuroria e Tiranës ka nisur verifikimin për ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri.

Tashmë Prokuroria po verifikon veprimet direkte dhe indirekte të ministrit Tahiri, në përdorimin e kësaj pajisje ilegale. /albeu.com/

Shtuar më 08/06/2016, ora 11:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori