Priten reshje, parashikimi i motit për sot
Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira mesatare në zonat malore ku nuk përjashtohet mundësia e rreshjeve të izoluara. Era do të jetë me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi 7 m/sek në bregdet.

Valëzimi do të jetë i forcës 3 me lartësi vale 0,5 -1,0 metër në det të hapur.

Temperaturat do të jenë me rritje.

Temperaturat min dhe max:

Zonat malore 4/22°C

Zonat e ulëta 5/25°C

Zonat bregdetare 8/23°C.
Shtuar më 26/04/2020, ora 08:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori