Prisnim Dritan Priftin, shfaqet Erion Veliaj (FOTO)

Mund të cilësohet një cudi e rradhës e ngjarjeve politike në Shqipëri.

Sot gjithë ditën u fol për intervistën që do të jepte Dritan Prifti në emisionin “Të paekspozuarit” të gazetarit Ylli Rakipi në Ora News.

Por, që kur emisioni ka nisur është vënë re se në studio nuk ishte Dritan Prifti, por Erion Veliaj.

Zyrtarisht nuk ka detaje se përse u anulua intervista e shumëpritur, por se ajo që dihet është se intervistën me Priftin as që e pamë ndokund.

Prifti pritej që të dëshmonte rreth aferës së CEZ dhe pamjeve intime të tij. /Albeu.com/
Shtuar më 01/10/2015, ora 21:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori