Prindërit e Arielës mbërrijnë në Tiranë: Ai që e bëri do ta paguajë
Ariela Murati 21 vjec, humbi tragjikisht jetën ditën e sotme pasi u qëllua nga një djalë 23 vjecar që e dashuronte studenten e drejtësisë prej vitesh.

Sapo kanë mësuar lajmin tragjik,prindërit e Arieës janë nisur nga Fieri drejt Tiranës.

Ata kanë shkuar në morg, ku dhe kanë parë trupin e pajetë të vajzës së tyre.

Sipas raportimeve prindërit janë shprehur se djali qe ka kryer krimin do ta paguaje atë që ka bërë. /albeu.com/

Shtuar më 21/01/2018, ora 21:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori