Priftërinj dhe hoxhallarë bekojnë çiftin mbretëror në Pallatin e Brigadave (VIDEO)
Përfaqësues të lartë të feve kanë bekuar sot çiftin Princi Leka II me Elia Zaharia. Rreth orës 11:00 nisi në Pallatin e Brigadave ceremonia e celebrimit të çiftit, nga kreu i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj.

Princi i shqiptarëve dhe aktorja e këngëtarja Elia Zaharia kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë, gjatë një ceremonie madhështore tradicionale që organizohet sot në Pallatin e Brigadave. /albeu.com/

Shtuar më 08/10/2016, ora 11:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori