Preu byzylykun elektronik, shqiptari arratiset në Greqi
Mediat greke shkruajnë se një shqiptar i cili ishte lënë i lirë nga burgu por mbahej me byzylyk elektronik, e ka prerë atë dhe është arratisur.

Deri tani identiteti i tij nuk është bërë i ditur, por dihet se shqiptari është 35 vjeç.

Ai është i përfshirë në një vrasje.

Mediat greke shkruajne se ai e ka prerë byzylykun me te cilin mbikeqyrej, ne kohen kur ishte tek stacioni i autobuzëve në Kiffisos. Pas ketij momenti nuk ka me asnje gjurme te shqiptarit.

Mediat greke shkruajne se ai ka marre autoubusin dhe u nis për në Shqipëri. /albeu.com/
Shtuar më 11/12/2019, ora 08:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori