E FUNDIT/ Milani nuk i ndahet Interit, kuqezinjtë mundin Romën por dëmtohet Ibra (
Preken nga koronavirusi gjashtë persona në Delvinë
Gjashtë persona janë infektuar me koronavirus në Delvinë, ku mësohet se mes tyrë është dhe një punonjës i Policisë Bashkiake.

Rastet e reja janë kontakte të rastit që rezultoi pozitivë një ditë më parë.

Mes gjashtë rasteve që kanë rezultuar sot pozitivë, pas tamponëve, është edhe një punonjës i Policisë BashkiakeDelvinës.

Personat e konfirmuar pozitiv në Delvinë janë familjarë të 64-vjeçarit të konfirmuar një ditë më parë me koronavirus.

Shtuar më 24/06/2020, ora 20:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori