Djalë i vetëm, kush ishte i riu që ndërroi jetë mbrëmë në aksident në Tiranë
Nga aksidenti i rëndë që ka ndodhur në mbrëmjen e djeshme në “Kthesa e Arbanës” në aksin rrugor Vaqarr –Ndroq kanë mbetur të vdekur dy drejtuesit e mjeteve.

Albeu.com mëson se përplasja ballore mes dy makinave ka sjellë vdekjen e menjëhershme të 45-vjecarit Athanas Xhavara ndërkohë që 22 vjecari Edison Sefa ka vdekur në spital.

Edison Sefa ishte djali i vetëm i familjes dhe punonte në një servis makinash për të siguruar jetesën. /albeu.com/
Shtuar më 09/11/2017, ora 21:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori