Pranoi në heshtje përdhosjen nga grekët? Rama: "Nuk ka më mirë..."
Pëlqej
Kryeministri Edi Rama ka replikuar mediat greke dhe deklaratat politike në lidhje me incidentet e shumta që u shënuan gjatë varrimit të terroristit grek Kacifas.

Rama me anë të një postimi në rrjetet sociale, ka ironizuar të dy palët që e kanë sulmuar duke i quajtur "Qirie Kadrinjë" që nuk i duhen askujtë.

Postimi i plotë:
Sipas kokave të përndezura të politikës greke e kazanëve të atjeshëm, dje i paskam hedhur benzinë zjarrit, ndërsa sipas Kadrinjve tanë politikë e mediatikë paskam pranuar në heshtje përdhosjen e vendit! S’ka më mirë se sa i sulmuar nga dy palë qirie Kadrinj që s’i duhen dreqit;. /albeu.com/
Shtuar më 09/11/2018, ora 11:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori