Pranoi mandatin, deputeti "tradhtar" i PD-së kërcënohet me jetë
Ligoraq Karamelo, numri dy i PBDNJ-së pranoi mandatin e deputetitopozitës në Korçë, por kjo i ka kushtuar.

Ai ka denoncuar tre persona të cilët sipas tij kanë tentuar ta godasin dhe e kanë kërcënuar me jetë.

Por Karamelo ka treguar pavarësisht pengesave nuk ka ndërmend të tërhiqet.

“Kam qene duke dale nga lokali kur u kercenova. Tre personat temtuan te me godasin me quajten tradhetar. Nuk terhiqem nga mandati i deputetit. Bera denoncimin. Njeri prej tyre eshte shoqeruar”, eshte shprehur ai.

Kujtojmë se Karamelo është një prej kandidatëve në listën e PD, i cili pranoi mandatin e deputetit, pavarësisht vendimit politik të opozitës për djegie në bllok. /albeu.com/
Shtuar më 19/03/2019, ora 18:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori