Poza sensuale nga ballkoni, Monica Bellucci çmend kalimtarët (FOTO LAJM)

Ajo e nisi karrierën e saj si modele në vitin 1970, e më pas u kthye në një nga aktoret më të pëlqyera në botë.

Është fjala për Monica Bellucci-n e cila pak kohe me pare është fotografuar teksa ishte e pranishme në festivalin “Spoleto 63 Festival of 2Worlds” në Spoleto, Itali.

55-vjeçarja ka pozuar nga një ballkon teksa shikonte nga skena e festivalit dhe para kishte pamjen e bukur të qytetit.

Monica shfaqet e gjitha e veshur me të zeza, ndërkohë mbante edhe një palë syze po të zeza. Si gjithmonë ajo duket në super formë dhe “çmend” të gjithë me bukurinë e saj.
Shtuar më 22/10/2020, ora 19:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori