Poza provokuese nga Dubai, të pasmet e Oriolës marrin gjithë vëmendjen (FOTO LAJM)

Pozat provokuese dhe format perfekte janw ato qw bien nw sy sapo hap profilibn e Instagramit tw Oriola Marashit.

E kështu ka ndodhur edhe së fundmi, teksa ajo i ka “tërbuar” ndjekësit e saj të shumtë me pozat e publikuara në “Instagram”. Oriola shfaqet e veshur me një kostum në mes të rrugës, ku në plan të parë ka vendosur të pasmet bombastike.

Prej disa ditë modelja seksi po shijon pushimet në Dubai. Duket se Orila ka gjetur sërish pak kohë për veten dhe nuk nguron të ndajë momente të ndryshme me 468 mijë ndjekësit e saj.

Shtuar më 28/09/2020, ora 11:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori